Zakładanie siatki przeciw kretom

       Krety to utrapienie ogrodników i właścicieli terenów zielonych. Zdesperowani właściciele trawników są skłonni do najbardziej drastycznych metod ich zwalczania. Walka z kretem nie musi być jednak zbyt trudna i uciążliwa. Stało to się możliwe za sprawą lekkich siatek przeciw kretom, produkowanych z tworzywa sztucznego. W naszej ofercie prezentujemy siatki na krety służące zabezpieczaniu trawników i upraw przed wtargnięciem kretów, nornic i innych gryzoni. Siatka na krety doskonale:
$_35d5b103_siatka_typ_rs_15_100_zastosowanie_na_krety1

  • zapobiegają powstawaniu kopców na trawnikach,
  • wzmacniają system korzeniowy murawy, który bez żadnego problemu i bardzo szybko przenika przez siatkę do gleby.
  • Siatka na krety składa się z oczek o wymiarach 15 x 15 mm. Takie gabaryty optymalnie chronią ogrody przed inwazją podziemnych gryzoni. Co więcej, siatka przeciw kretom nie utrudnia wegetacji roślin, a także nie ogranicza rozrostu korzeni. W związku z tym, że krety są pod ochroną gatunkową nie można stosować wobec nich drastycznych sposobów odstraszania. Metody mechaniczne i chemiczne nie wchodzą w grę. Siatka na krety z tworzywa sztucznego to doskonała alternatywa dla różnego rodzaju pułapek, preparatów odstraszających czy siatek metalowych. Dużą wadą tych środków jest ich systematyczne stosowanie, które na dłuższy okres czasu może być uciążliwe.

Siatka przeciw kretom wykonana jest z tworzywa obojętnego na niekorzystne warunki występujące pod powierzchnią trawy. Dlatego też może ona wytrzymać pod ziemią nawet kilkanaście lat.
Nasza firma Artmon Ogrody specjalizuje się również w zakładaniu siatki przeciw kretom.

Zadzwoń i umów się z naszym pracownikiem 792-862-502

892171076