O NAS

           WITAMY !! na naszej stronie internetowej – Cieszymy się, że trafiłeś właśnie tutaj !

Ogrody to nasza pasja, która pozwala nam na tworzenie wyjątkowych niepowtarzalnych realizacji. Specjalizujemy się w projektowaniu i urządzaniu ogrodów przydomowych jak również terenów użyteczności publicznej. Zajmujemy się także zakładaniem i budową ogrodów od podstaw jak również modernizacją już istniejących. Projektujemy i montujemy systemy automatycznego nawadniania, oraz systemy oświetleniowe w ogrodzie.
Zapewnimy Wam  kompleksową obsługę realizacji. Znajdziecie u nas obszerną ofertę zabiegów związanych z pielęgnacją ogrodów- przywrócimy dawny blask Twojej zielonej przestrzeni.Katarzyna

mgr inż. Architekt krajobrazu

Prowadzi pracownie architektury krajobrazu od 2012 roku, nieustannie poświęca swój czas na zdobywanie kolejnej dawki wiedzy, jednak jej wiedza nie opiera się jedynie na kursach ogrodniczych, ukończyła technikum oraz studia na kierunku Architektury Krajobrazu. Interesuje się designem oraz podróżami na których często poszukuje swoich inspiracji. Jako architekt towarzyszy zawsze przy naszych realizacjach a jej oko wychwyci każdą niedoskonałość.

 


Maciej

Specjalista od realizacji ogrodów oraz systemów automatycznego nawodnienia, operator naszej minikoparki oraz ładowarki Avant. Prawdziwa „złota rączka”
w swojej pracy nie uznaje słowa „nie da się „ uwielbia nowe wyzwania i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych do wykonania. Przywiązuje ogromną uwagę do jakości
i czystości wykonywanej pracy. Uwielbia podróże, samochody, dobrą muzykę
i majsterkowanie.

 Magdalena
Specjalistka od nasadzeń roślinnych i zabiegów pielęgnacyjnych na ogrodach.
Zaangażowana, pełna energii, niezastąpiona kobieta w naszym zespole swoim uśmiechem z łatwością łagodzi nerwową atmosferę.
Precyzyjnie czuwa nad porządkiem przeprowadzanych prac.
Jej ulubionym etapem w ogrodzie jest oczywiście rozkładanie trawnika z rolki.

 

 
Jakub
Zaangażowany ogrodnik przy realizacji naszych ogrodów.
Operator mniejszych maszyn ogrodowych, glebogryzarką separacyjną wjeżdża w najmniejszy zakamarek ogrodu. Uwielbia prace ziemne jak również wszelkie przycinki nożycami żywopłotowymi.  
Z uśmiechem na twarzy podejmuje się każdego ogrodowego wyzwania.
Miłośnik kawy i słodkości z przyjemnością wypije każdą ilość kofeiny. 

Jesteśmy firmą działającą na Terenie Tarnowa – jednak kilometry nie stanowią dla nas problemu – dojedziemy i do Twojego ogrodu!  – Zadzwoń już teraz
i umów się na spotkanie.

Projekty wykonujemy na terenie całego kraju również za pomocą Internetu na podstawie materiałów które do nas prześlecie.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i stwórz z nami ogród swoich marzeń. Aranżowanie ogrodów to nasza pasja, dlatego z chęcią pomożemy Ci stworzyć unikalne miejsce do wypoczynku. Dołożymy wszelkich starań w zaaranżowaniu przestrzeni według Twoich potrzeb.

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG. 

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA OGRODÓW PRZYDOMOWYCH ORAZ TERENÓW ZIELENI MIEJSKIEJ I UŻYTKOWEJ

ZAKŁADANIE I BUDOWA OGRODÓW
 
 
USŁUGI PIELĘGNACYJNE 

 

 

 

 

Projektowanie ogrodów w tarnowie
Projektowanie ogrodów w tarnowie

 

ogrody tarnów
ogrody tarnów

 

 

 

Projektowanie ogrodów w tarnowie
Projektowanie ogrodów w tarnowie